Artykuły
Gorące tematy
Oferta

WSPÓŁPRACA-REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

EFIS poszukuje osób lub firmy zainteresowane podjęciem współpracy w charakterze Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
Województwo: podlaskie
Miejscowość: Białystok

Zakres obowiązków:
Sprzedaż usług edukacyjnych zgodnie z ustalonymi limitami (klienci indywidualni i instytucjonalni)
Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami
Zarządzanie oraz realizacja założonego budżetu sprzedaży
Budowanie wizerunku  firmy w otoczeniu

Wymagania:
Co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży usług edukacyjnych
Znajomość i umiejętność stosowania  nowoczesnych narzędzi marketingowych
Umiejętność stosowania efektywnego marketingu internetowego
Samodzielność w działaniu
Umiejętność zarzadzania czasem własnym
Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami oraz umiejętność badania potrzeb Klienta
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne
Wysoka Kultura osobista
Doskonałe umiejętności zarządzania swoim portfelem Klientów
Wysoka motywacja
Nastawienie na cel

Oferujemy:
Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy
Możliwość rozwoju oraz udział w szkoleniach
Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz pracę pełną wyzwań.

Oferty prosimy przesyłać na adres: efis@efis.org.pl.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Partnerzy