Artykuły
Gorące tematy
Aktualności

MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY POTWIERDZAJĄCE ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA OBCEGO

TOEIC® Listening &Reading

TOEIC® Speaking&Writing

TOEIC® Bridge

TOEFL®

TFITM

WiDaF

POTWIERDŹ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH CERTYFIKATEM UZNAWANYM NA CAŁYM
ŚWIECIE


Co jeszcze jest potrzebne kiedy zna się język angielski? My już wiemy! Coraz więcej ludzi potrafi swobodnie porozumiewać  się w języku angielskim, możliwe, że Ty też jesteś jedną z tych osób. Wyobraź sobie, że masz nieograniczone możliwości na rynku pracy, zarówno w kraju jak i zagranicą. Pracodawcy chcą właśnie Ciebie, bo język nie stanowi już bariery a Ty swobodnie dryfujesz po rynku pracy i zdobywasz swoją wymarzoną posadę , która daje Ci satysfakcję i świetne zarobki.  Jak potwierdzić znajomość języka, żeby być bardziej wiarygodnym i wypaść profesjonalnie? Jeśli chcesz udowodnić swoje kompetencje językowe, jesteś osobą czynną zawodowo lub poszukujesz pracy, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Nie czekaj! Sprawdź stopień biegłości  w posługiwaniu się językiem angielskim w praktyce. Weź udział w egzaminie z języka angielskiego TOEIC Listening & Reading. Otrzymany Certyfikat I Raport Wyników będzie cennym dodatkiem do CV i wyróżni Cię na rynku pracy. Ponad 6 milionów kandydatów rocznie przystępuje do egzaminu TOEIC Listening & Reading, który jest uznawany przez ponad 10 000 organizacji na świecie.


Już nie musisz się martwić czy zaliczysz egzamin czy nie, osoba zdająca dzięki zróżnicowanemu stopniowi trudności pytań otrzymuje informację na temat swojego poziomu znajomości języka. Dużym plusem egzaminu jest też tematyka pytań związana głownie ze
środowiskiem pracy.


EFIS- Instytut Kształcenia Ustawicznego jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne TOEIC zaprasza do wzięcia udziału w certyfikowanym egzaminie TOEIC Listening & Reading oraz pozostałych egzaminach potwierdzajacych znajomość języka niemieckiego oraz francuskiego.

 

O szczegóły zapytaj efis@efis.com.pl

 

więcej informacji o egzaminch na stronie www.efis.org.pl

 
Partnerzy© 1999-2011 Copyright BV Sp. z o.o.
All rights reserved.