Artykuły
Gorące tematy
Aktualności

MONITORING WIZYJNY

                     

Wprowadzenie do techniki CCTV i Video Over IP

 

Akademia Monitoringu Wizyjnego we współpracy z EFIS – Instytut Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku zaprasza do udziału w seminarium Wprowadzenie do techniki CCTV i Video Over IP dla osób i instytucji zajmujących się systemami monitoringu wizyjnego.

Dynamiczny rozwój systemów CCTV oraz ich integracja z innymi systemami zabezpieczeń powodują, że praktycy poszukują rzetelnej wiedzy - specjalistycznego „know how”. Akademia Monitoringu Wizyjnego codziennie otrzymuje zapytania o kursy branżowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, przygotowaliśmy program wypełniony rzetelnymi i praktycznymi informacjami. W odróżnieniu od firmowych prezentacji sprzętowych nowości, zapewnimy uczestnikom wiedzę, którą będzie przydatna w ich codziennej pracy, omówimy najczęściej pojawiające się problemy i popełniane błędy, przy projektowaniu i rozwijaniu systemów monitoringu wizyjnego.

Seminarium prowadzą najlepsi specjaliści Akademii Monitoringu Wizyjnego, którzy na co dzień zajmują się techniką CCTV, implementują rozwiązania różnych producentów, projektują systemy telewizji przemysłowej i uczestniczą w przetargach w całej Polsce. inż. Przemysław Pierzchała i mgr inż. Jan Grusznic wielokrotnie prezentowali zagadnienia techniczne podczas ogólnopolskich konferencji. Regularnie publikują w pismach i portalach branżowych, m.in. w najstarszym w Polsce i niezależnym dwumiesięczniku „:Systemy Alarmowe”.

Sylwetki prelegentów:

mgr inż. Jan T. Grusznic - absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk. Z zawodu fotograf i inżynier teleinformatyki. Od 2004 roku związany z branżą wizyjnych systemów zabezpieczeń. Specjalizuje się w aspektach przetwarzania obrazu statycznego i ruchomego oraz zarządzaniu sieciami teleinformatycznymi. Posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań dozoru wizyjnego w aplikacjach o rozproszonej strukturze i skomplikowanej dystrybucji sygnałów. Ceniony jako diagnosta zintegrowanych systemów wspomagających bezpieczeństwo. Obecnie kierownik produktu i lider działu CCTV w firmie Robert Bosch Sp. z o.o. Specjalista Akademii Monitoringu Wizyjnego. Prywatnie zafascynowany fotografią otworkową. Publikuje w „Systemach Alarmowych”.

inż. Przemysław Pierzchała – specjalista ds. systemów CCTV; pomysłodawca i twórca Akademii Monitoringu Wizyjnego; zajmuje się zarządzaniem, tworzeniem strategii rozwoju, koncepcji i projektów technicznych systemów monitoringu wizyjnego. Interesują go zagadnienia ergonomii. Dysponuje dużą praktyczną wiedzą w zakresie techniki CCTV i prawa zamówień publicznych. Zaprojektowałm.in. miejski system monitoringu wizyjnego we Wrocławiu, Zabrzu, Bytomiu, Kluczborku, stadionowy system CCTV dla KS Górnika Polkowice. Stworzył koncepcję miejskiego systemu CCTV w Rudzie Śląskiej i strategię rozwoju systemu monitoringu wizyjnego w Krakowie. Autor artykułów w „Systemach Alarmowych” i „Gazecie Prawnej”.

Informacje i zapisy: szkolenia@efis.org.pl, tel. 665 082 329

 

 

 

 

                              

 
Partnerzy© 1999-2011 Copyright BV Sp. z o.o.
All rights reserved.